Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Синя лампаразмер на шрифта:
55-годишна с “ВАЗ” контузи момче и момиче на пешеходна пътека в Димитровград
Двамата пешеходци са блъснати на пешеходна пътека по централния бул. "Раковски"
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 06 Декември 2012 | 11:59

Момче и момиче от Димитровград пострадаха при възникнал снощи пътен инцидент. На пешеходна пътека на централния бул. “Раковски”, срещу бившето кафе “Джордано”, те са ударени от движещ се с несъобразена скорост ВАЗ, управляван от 55-годишна димитровградчанка.

Вследствие на сблъсъка, 19-годишният младеж е настанен в общинската многопрофилна болница с фрактура на дясна подбедрена става. Девойката е приета в стационара с комоцио и травма на главата. Няма опасност за живота на пострадалите, успокояват от МБАЛ “Света Екатерина”.

По случая е образувано досъдебно производство.

Снимка © Архив www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!

уфффпубликувано на:06 12 2012, 23:21
#5
Вчера лампите по Раковски точно там не светеха,поне към 18 ч. и пешеходците с тези тъмни дрехи хич не се виждат.И аз едвам не ударих един дето без да се огледа се втурна да пресича,а някои и си карат кестерме по платното
azzzпубликувано на:06 12 2012, 20:52
#4
През зимния период видимостта е изключително намалена,поради влажното време,така че няма да е лошо да сложат по едни голяма лампа и от двата края на всяка пешеходна пътека,за да може да се вижда по добре.А и не е лошо шофьорите да бъдат по внимателни.
АУУУпубликувано на:06 12 2012, 19:17
#3
нямала чистачки мадамата,затова не видяла хората
the maskпубликувано на:06 12 2012, 14:17
#2
Освен лампи над пешеходните пътеки бива и пешеходците да се оглеждат поне малко, въпреки, че ги мързи и бързат много, а и провеждат "важни" телефонни разговори. И най-тъпото улично куче се пази повече от средностатистическия пешеходец!!!!
някойпубликувано на:06 12 2012, 14:05
#1
В Димитровград би било добре да се осветят местата където има пешеходни пътеки,пробвайте само с по едничка лампа,от двете страни на улицата и със сигурност видимостта ще е по добра.Може и маркировка да се положи на улиците.През тъмната част си е магия ако видиш пешеходец облечен предимно в тъмни дрехи.Невралгична точка в пресичането е кръстовището на моста до водната кула.Дано има по-малко пострадали.
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
0zcn
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil