Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
6 500 от Димитровградско “За” АЕЦ “Белене”, 104-ма социалисти изкачват “Бузлуджа”
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 25 Юли 2012 | 16:47

6 500 подписа принос към общонационалната инициатива за предизвикване на референдум по темата “За” или “Против” съществуването на АЕЦ “Белене” отчетоха димитровградските социалисти. Парафите са събрани за малко повече от два месеца и още вчера са депозирани в централата на социалистите на “Позитано” 20.

Както DGPAZAR.eu писа своевременно, на общинско ниво подписката за общонационално допитване за бъдещето на атомната енергетика бе подета в средата на май. Първа в нея тогава се разписа червената депутатка от Хасковско и бивш социален министър Емилия Масларова. Последваха я председателят на местната организация Димитър Петров и лидерът на младежката структура тук Виолета Желева.

По-рано тази седмица социалистите обобщиха, че в национален мащаб идеята са подкрепили над 620 000 души, което по закон е достатъчно за предизвикване на референдум.

Междувременно два автобуса и пет леки автомобила с общо 104 привърженици на червената идея ще проводи на връх Бузлуджа местната партийна организация. В събота сутринта те ще вземат участие в традиционния Национален събор на Левицата, обяви за читателите на DGPAZAR.eu Димитър Петров, лидер на БСП в общината. Предстоящата среща на тачения от левите исторически връх е посветена на 121-ата годишнина на организираното социалистическо движение в България и провеждането на Бузлуджанския конгрес.

Снимка © Архив  www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!

Запрянов Илияпубликувано на:28 07 2012, 07:25
#3
Ей така ни мина живота: Белене - не Белене; иде ми - дойде ми ! БСП-то като дойдат на власт, не правят нищо. Това са котараци, които не ловят мишки, а само мъркат и зеят да ги нахранят в устата. Аман.
Димитровградчанинпубликувано на:26 07 2012, 19:43
#2
Това съотношение един вид вот към политиката на нашите момчета ли е или просто хората не ги интересува за тока?
Малчопубликувано на:26 07 2012, 08:08
#1
6 хил. от 50 хил. община?!
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
ktr8
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil