Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
В ролята на преподаватели влязоха днес ученици от ОУ „Алеко Константинов“
Възпитаниците на димитровградското школо поеха ролята на учители като част от отбелязването на утрешния 9-и май като Ден на ученическото самоуправление
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 08 Май 2026 | 14:32
В ролята на преподаватели влязоха днес ученици от основно училище „Алеко Константинов“. Възпитаниците на димитровградското школо поеха ролята на учители като част от отбелязването на утрешния 9-и май като Ден на ученическото самоуправление.
В инициативата се впуснаха представители на четвъртите до седми класове. Те се включиха и в административната дейност, като заеха различни длъжности в ръководството и администрацията на учебното заведение.
За символичен директор на училището бе избрана председателят на Ученическия съвет Ивана Върбанова.
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
8nx7
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!