Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: Атанас САШКИН Публикувана на: 28 Октомври 2010 | 16:01
Половин месечни такси ще плащат в месеците от септември, тази година, до приключване на ремонтните дейности пред спортна зала "Младост" общо 33-ма търговци от димитровградския Неделен пазар. Това постанови със свое решение от днес местният парламент. Така 33-мата съветници удовлетвориха предложението на кмета за 50-процентен отбив, заради течащата в момента реконструкция на площада пред спортното съоръжение.
Както DGPAZAR.eu писа през миналата седмица, редуцираните наемни такси са временни – до приключване на строителната офанзива. От преференцията ще се възползват единствено павилионите от сектор "З-2" с номера от 9 до 25 и от 34 до 44 включително. Същото се отнася и за сектор "Е-2" с номера от 40 до 44.
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
w0ah
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!