Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Обществоразмер на шрифта:
Преведоха 107 първолаци под символичен цветен венец във форма на шестица
Автор: Атанас САШКИН
Публикувана на: 15 Септември 2010 | 11:20
Под цветен венец във формата на шестица преминаха тази сутрин 107 първолаци от димитровградското основно училище "Алеко Константинов". В препълнения двор на школото се събраха стотици деца, родители, баби и дядовци. Церемонията на Алековци по откриването на новата учебна година бе уважена лично от кмета на общината Стефан Димитров, от експерта в хасковския Регионален инспекторат по образованието Александър Никезов и общински съветници.

"Днес ще бъде незабравим ден за първокласниците, които ще встъпят в класните стаи. И аз съм сигурен, че техните учители ще са хората, които ще им покажат бъдещето на техните мечти!", каза в краткото си приветствие кметът Стефан Димитров. На по-големите възпитаници той пожела да бъдат достойни Алековци и да защитават с дела името на своето училище.

Към благопожеланията на градоначалника с поздравителен адрес се присъедини задочно и председателят на ОбС Катя Чалъкова, която днес почете 15 септември в двора на Езикова гимназия.

Церемонията по първия учебен ден премина в приповдигнато настроение във всички учебни заведения от Димитровград и малките населени места на общината. Общо 399 са първолаците, за които школския звънец удари за пръв път. Малко над 4 000 са общо учащите в системата на местното средно образование, съобщиха от кметския отдел "Хуманитарни и социални дейности".

Снимки - DGPAZAR.eu
Всички права запазени!
Всевиждащиятпубликувано на:15 09 2010, 17:01
#4
На добър път на всички - ученици, родители, учители.Здраве и успех!
Явор К.публикувано на:15 09 2010, 15:35
#3
Папаеца в средата кефи! уникална снимка
azпубликувано на:15 09 2010, 15:28
#2
този образ в средата който наднича е моята гордост!
Стилянапубликувано на:15 09 2010, 13:46
#1
Сладурчовци!
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
9y6s
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil