Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
БСП: Иво Димов извоюва заслужена победа. Социалистите в търсене на нови лица
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 26 Октомври 2015 | 13:00
 
Като заслужена определена от общинското ръководство на БСП в Димитровград  бе безапелационната победа, която късно снощи досегашният градоначалник инкасира. Поздрав към Иво Димов на нарочна пресконференция по обяд отправи както конкурентът му за поста Тодор Тодоров, така и общинският председател на партията Димитър Петров. Неочакван за двамата социалисти останал единствено фактът, че Димов громи основния си опонент още на първи тур. 
 
И Петров, и Тодоров дадоха да се разбере, че равносметка за представянето тепърва ще правят чрез задълбочени анализи. Предприети ще бъдат и кардинални промени, загатна Петров, като посочи, че може би партията има нужна от обновление и нови лица.
 
В приключилите на първи тур избори за кмет на община и общински съветници социалистите отчетоха постигнатото като неудовлетворително. По техни сметки, в следващите четири години ще могат да разчитат на трима или четирима свои представители в Общинския съвет. Надяват се на кметове в две от малките населени места от общината. На балотаж БСП ще се явява със свои кандидати в селата Странско и Бряст.
 
Ще подкрепяме всички добри политики, независимо от коя страна те ще идват, декларира за сетен път Тодор Тодоров. Така той потвърди и изреченото още в хода на предизборната кампания. 
 
Снимка © www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!
Петровпубликувано на:28 10 2015, 13:14
#4
Митьо, този стевчовист с 24 каратова усмивка и веднага обърна задните части, сега ще се натяга на Иво. Хората не ви искат, вие бяхте за Стефан.
Димипубликувано на:27 10 2015, 02:22
#3
Ох колко са смешни :D продадоха се още за първи тур мамини сладки
Уфпубликувано на:26 10 2015, 21:55
#2
Смешници!
бравопубликувано на:26 10 2015, 17:43
#1
Добър пример за Стефан,че загубите са неизменен спътник в живота на човек.Важно е да запазиш достойнството си и когато губиш,Стефане!.Ти обаче не можеш-точно затова и загуби.Смяташе,че държиш господ за шлифера-е,не било шлифер
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
bha3
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil