Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 11 Февруари 2015 | 16:39
1 071 845 лева са похарчени за година за различни археологически разкопки по протежение на преминаващата през територията на Димитровградска община новострояща се автомагистрала "Марица". Сумата представлява част от заделените от Агенция "Пътна инфраструктура" малко над 5,3 млн. лева, нужни за проучвателна дейност по изграждане на аутобани на територията на страната.
От агенцията отчитат, че в рамките на следващите няколко месеца трябва окончателно да приключат проучванията по ЛОТ 1 на АМ "Марица", който се простира от Оризово до южните покрайнини на Димитровград.
Междувременно бе оповестено, че за нови археологически проучвания на изграждащите се пътни проекти АПИ възнамерява да инвестирана около 5 млн. лв.
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
wsm6
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!