Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
Бивш рейнджър оглави атакистите в областта
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 02 Февруари 2015 | 16:40
 
С нов координатор отскоро е областната структура на ПП "Атака" в Хасково. Регионалната организация се поема от 50-годишния Желю Желев, който е бивш началник на Военна полиция в областния град. 
 
В досегашната си трудова биография Желев e работил като директор на транзитния център за бежанци в Харманли и Пъстрогор. Уволнен е със заповед на бившия вече председател на Държавната агенция за бежанците Николай Чирпанлиев. Зад гърба си има и две мисии в Афганистан. 
Iliq Zaprqnovпубликувано на:08 02 2015, 08:35
#4
Ще ви го кажа право куме та в очи : Жельо иска да стане първо общински съветник в Хасково, а после да стане народен представител и да отиде в София на работа, но този път да бъде назначен с мечтите за "Да си върнем България" и "Не, на колониалното робство!". Жельо иска да си отмъсти за уволнението, за поруганите му амбиции за по-добър личен живот и демокрация на неговото семейство, изразяваща се в по-значими народно-националистически вноски в семейния му бюджет. Жельо иска да яхне белия кон на отмъщението, да скокне на централния площад в Хасково, да хвърли няколко къча, да изцвили гръмко и да се провикне : Видяхте ли сега кой съм аз ?!, Сега ще ви разкажа играта, като ме лишихте от бюджетната ясла! Сега ще зобкам не от бюджетната ясла, а от народната! Защото знам и мога как да оцелявам без да се трудя, ясно ?! Успех Жельо! ти не си първия, нито пък последния !
Iliq Zaprqnovпубликувано на:03 02 2015, 11:31
#3
А къде отиде стария областен координатор, оня Кръстев-краваря от Узунджово, а ? Този екземпляр миналата пролет в Хасково до кметската кула ми каза следното : "Виж кво Запрянов, вие димитровградчани сте злобни, завистливи и мързеливи хора! От вас националисти не стават ! " Е, мислите ли, че сега ще бъде по-различно ?
Волянпубликувано на:03 02 2015, 10:44
#2
Нъпрьееет! Ф ътакъъъ!
Iliq Zaprqnovпубликувано на:03 02 2015, 08:00
#1
Това, че този Жельо е бил директор и имал бил две мисии в чужбина, изобщо не е бонус за политическа кариера. На хората не им трябват екземпляри с лична кариера. На бедните хорица от АТАКА им трябва водач, който да е носител на тяхната тегоба. А това е дефицит на българския политик. Напълно прозрачни са намеренията в личен план на този Жельо, в момента когато реши да седне на областното командно кресло. Това е поредната транзакция с индулгенция. И нищо, ама нищо повече.
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
01wf
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil