Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 02 Февруари 2015 | 16:40
С нов координатор отскоро е областната структура на ПП "Атака" в Хасково. Регионалната организация се поема от 50-годишния Желю Желев, който е бивш началник на Военна полиция в областния град.
В досегашната си трудова биография Желев e работил като директор на транзитния център за бежанци в Харманли и Пъстрогор. Уволнен е със заповед на бившия вече председател на Държавната агенция за бежанците Николай Чирпанлиев. Зад гърба си има и две мисии в Афганистан.
Ще ви го кажа право куме та в очи : Жельо иска да стане първо общински съветник в Хасково, а после да стане народен представител и да отиде в София на работа, но този път да бъде назначен с мечтите за "Да си върнем България" и "Не, на колониалното робство!". Жельо иска да си отмъсти за уволнението, за поруганите му амбиции за по-добър личен живот и демокрация на неговото семейство, изразяваща се в по-значими народно-националистически вноски в семейния му бюджет. Жельо иска да яхне белия кон на отмъщението, да скокне на централния площад в Хасково, да хвърли няколко къча, да изцвили гръмко и да се провикне : Видяхте ли сега кой съм аз ?!, Сега ще ви разкажа играта, като ме лишихте от бюджетната ясла! Сега ще зобкам не от бюджетната ясла, а от народната! Защото знам и мога как да оцелявам без да се трудя, ясно ?! Успех Жельо! ти не си първия, нито пък последния !
А къде отиде стария областен координатор, оня Кръстев-краваря от Узунджово, а ? Този екземпляр миналата пролет в Хасково до кметската кула ми каза следното : "Виж кво Запрянов, вие димитровградчани сте злобни, завистливи и мързеливи хора! От вас националисти не стават ! " Е, мислите ли, че сега ще бъде по-различно ?
Това, че този Жельо е бил директор и имал бил две мисии в чужбина, изобщо не е бонус за политическа кариера. На хората не им трябват екземпляри с лична кариера. На бедните хорица от АТАКА им трябва водач, който да е носител на тяхната тегоба. А това е дефицит на българския политик. Напълно прозрачни са намеренията в личен план на този Жельо, в момента когато реши да седне на областното командно кресло. Това е поредната транзакция с индулгенция. И нищо, ама нищо повече.
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
yv0z
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!