Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
ББЦ на Бареков със свой представител в димитровградския местен парламент
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 04 Април 2014 | 23:50
 
Заявление, че преминава към партията на Николай Бареков - „България без цензура“, е депозирал в деловодството на димитровградски местен парламент общинският съветник Деян Георгиев. Новината разпространи сайтът barekov.com. 
 
Трибуната, с която новият политик събира привърженици онлайн, уточнява, че Георгиев занапред ще представлява интересите на ББЦ в органа за местно самоуправление. Преди това той бе част от новосформираната „БАСТА“, а месеци по-рано – и от ГЕРБ, с чиято листа зае място в ОбС, припомня DGPAZAR.eu.
 
"Когато напуснахме ГЕРБ, аз останах в общинския съвет, но продължих своята работа като независим. Днес обаче подадох уведомление до председателя на местния парламент, че ще представлявам ББЦ", обяснява димитровградчанинът, цитиран от barekov.com. 
 
Снимки © Архив www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!
Татянапубликувано на:29 05 2014, 11:38
#14
Емел, ма ти сериозно ли??
доживяхме,братяпубликувано на:08 04 2014, 12:04
#13
Ето това е човекът който ще проведе "чисти ръце" в Димитровград.Вече имам надежда - появиха се хора борци срещу местните велможи
Е,НЕ!публикувано на:08 04 2014, 11:57
#12
МАМА МУ СТАРА-ЧОВЕК ТОЧНО РЕШИ ДА ГЛАСУВА ЗА НЕЩО НОВО И КАТО СЕ ПОЯВЯТ КООРДИНАТОРИ И ЧЛЕНОВЕ ПО МЕСТА И ГИ ВИДИШ КОИ СА ,ТИ СЕ ОТЩЯВА
Кво? Не!публикувано на:07 04 2014, 17:21
#11
Подвиг???? Подвиг е,че този въобще е станал общински съветник. Мишок!
aleksпубликувано на:07 04 2014, 13:29
#10
Поздравления г-н Георгиев,вие винаги сте работили за хората,нека този ваш подвиг продължава!
Мимапубликувано на:07 04 2014, 12:33
#9
честито господин Георгиев продължавайте с добрата си работа
bsbпубликувано на:07 04 2014, 12:29
#8
"Егати" града щом такива хора има в местната власт!
мариелапубликувано на:06 04 2014, 19:08
#7
БРАВО НА ГОСПОДИН ГЕОРГИЕВ!!!!!!!!!!!!
Кухотопубликувано на:06 04 2014, 18:52
#6
"Емел" пък аз да ти кажа,че тези "подвизи" на това семпло момче бяха под диктовката на един определен човек с идеята да се намалят постъпленията в общ.бюджет.Справка- пратете го това момченце на едно интервю.Бъкел не може да каже по темата!
емелпубликувано на:06 04 2014, 17:49
#5
намали удостоверението за търпимост той беше 405, а той го направи 100 лв , премахна таксата за прехвърляне на мпс беше 30 лв и от догодина за всички мпс ще се намали данъка със 10 %
TheOldMANпубликувано на:06 04 2014, 17:30
#4
Емел,я осветли народонаселението с какво г-н Георгиева е свършил за хората,че и "ВИНАГИ" да речеш? .....Лично на мен пък и не само на мен предполагам ще ми е много любопитно да изредиш "за това, за това и за това"! Ама дори и за едно-единствено нещо! Нещичко!Целият съм в слух и очи!
емелпубликувано на:06 04 2014, 17:18
#3
Браво на господин Георгиев той винаги е работил за хората
bobuturbotoпубликувано на:05 04 2014, 11:13
#2
Уважаеми съграждани, недейте да упреквате някого, направил подобна постъпка. Всеки политик следва модерното напоследък-политическата проституция, породена от възможността за реализация чрез нагаждачество, ибрикчийство, послушание, подмазване, страх, лицемерие,липса на чест, достойнство, самочувствие и вяра в собствените си възможности, и най-вече култ към личността на някого определен за новия месия. Уникално! От цвят на цвят и ........... така!
Цветаркапубликувано на:05 04 2014, 09:14
#1
Боже, боже, ела и си прибери вересиите!!!!!!
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
rv2s
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil