Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 27 Септември 2013 | 15:33
„Поведението на народните представители от ГЕРБ, явно диктувано под строгия поглед на Бойко Борисов, е недопустимо. Поведението им наподобява катун, който ту е тук, ту някъде другаде!”.
Перифразирайки дадено по-рано днес изявление на лидера си Сергей Станишев, днес димитровградчанката Жара Пенева подготви писмо до медиите от региона, от който бе избрана за депутат.
„Той (Бойко Борисов – бел.ред.) превръща цялата парламентарна група на ГЕРБ в един катун, който броди из парламента, влиза, излиза, регистрира се, не се регистрира”, цитираха централните медии изреченото от червения председател. Повод за реакцията му станаха процедурните хватки, които и днес бившите управляващи приложиха, за да покажат зависимостта на управляващите от парламентарната група на “Атака”.
“В този момент държавата няма нужда от подобно противопоставяне между управляващи и опозиция. Време е вече за единност и съгласие в името на общите задачи, които стоят пред нас. Общите ни цели са представени в приетата от народните представители декларация за най-важните приоритети и задачи на Народното събрание. За съжаление, ГЕРБ саботират работата на Народното събрание”, прояви загриженост димитровградската депутатка.
В откритото си писмо Пенева припомня, че предстои утвърждаване на важни законопроекти в сферата на данъчното законодателство. Поведението на ГЕРБ тя квалифицира като “инфантилно” и предсказа, че занапред партията на бившия премиер Бойко Борисов “ще става все по-непотребна и излишна, особено за своите избиратели, които вече достатъчно се разочароваха.
Драги читатели,хора като Жара Пенева са синдром! Синдром,чисто български и както каза прежде говорившия- показва ниво на слечайните хора в управлението!Междувпрочем,дамата /аз пък ще използвам определението ДАМА,за да подсигя контраста/ сама трудно управлява живота си- и като морал,и като професионална реализация,и в чисто житейски аспект! Това са типаж хора,които паразитират на гърба на хората използвайки като трамплин партии-кърмилници! Примери и в Димитровград,и в национален план колкото щеш! Тук например - в Димитровград,има едни постоянно въртящи се "гумени" муцуни като от Мъпет шоу извадени! Местните им викат понародному гьонсурати! Аз път им викам МЪПЕТИ! Та мъпетите се местят като катунари от партия в партия за личната си облага! Когато вече не са в определена листа -тртътят зелето на партията.Преминават или учредяват друга!Важното е да са във властта! Виж БСПто си тачи много мъпетите.Те са друга порода. С изтъркани фрази,изтупани от нафталина се предизвикват умиление у бабичките потупващи с "твяжка" на пейката.Но си нямат и представа колко са жалки в очите на останалите.Не може нереализирал се човек да ми формира национална политика! Че той собствения си живот не може да управлява, ТРЪГНАЛ ОБЩЕСТВОТО ДА ВОДИ! ....Те това е Жара.Събирателен образ на хора,които избирателя трябва един път завинаги да изхвърли. Меркантилни и готови да дадат всичко "от себе си",за да просперират самите те!
Тази се прави на голям политически МЕРИНДЖЕЙ, ама като всеки глупав човек не си дава сметката че не е нейна работа да праща смешни "политически коментари" по електронните пощи на медиите и то от името на "екипа на Жара"! Спомняте ли си, че когато беше голямата градушка в кв.Черноконево, тя пак пращаше от София по електронните пощи на медиите текстове с имитация на голямя загриженост за хората от родния й квартал без даже да си напарви труда да разбере че най пострадали тогава бяха живеещите на ул.Дунав в кв.Марийно?
Слушай ма(употребявам "ма"- защото това е твоето ниво), какво ми коментираш Бойко! Я кажи ти какво направи за Димитровград, от както си депутат? Поне едно нещо!
potresen sym ot bspпубликувано на:28 09 2013, 11:37
#5
Жара , коя беше ти ,че да коментираш Бойко и колко от избирателите са му разочаровани. Разочарование сте ти и цялата ви партия. Толкова кратко време , а пълна излагация. Само крадци и некдърници. По-добре си помълчи и се заври в някоя дупка , че поне да не се излагаш. ГЕРБ винаги ви е побеждавала и така ще бъде. Ако сте толкова отворени , защо не искате нови избори. Хайде , моля те да не забравяш как стана депутат и да не си позволяваш да коментираш хора много над твоето ниво!
абе жарке мирувай си че много ти личи простотията. коя си ти че ще коментираш бойко и при това не с свои думи. стига с тия писма бе моме пиши ги на митко и на сашо не ни занимавай с глупостите си. стига ти това че попадна там където не ти е мястото. проста циганки си.
Нали се сещате защо такива думи като "катун" и "тука има тука нема" са основни в речника на тази? Иначе не мога да разбера защо й е на Жаре-то да се прави на политолог и да подготвя писмо до медиите от региона с такова безмислено съдържание?!
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
q8hr
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!