Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
Жара оприличи ГЕРБ на катун, били непотребни дори на избирателите си
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 27 Септември 2013 | 15:33
„Поведението на народните представители от ГЕРБ, явно диктувано под строгия поглед на Бойко Борисов, е недопустимо. Поведението им наподобява катун, който ту е тук, ту някъде другаде!”. 
 
Перифразирайки дадено по-рано днес изявление на лидера си Сергей Станишев, днес димитровградчанката Жара Пенева подготви писмо до медиите от региона, от който бе избрана за депутат. 
 
„Той (Бойко Борисов – бел.ред.) превръща цялата парламентарна група на ГЕРБ в един катун, който броди из парламента, влиза, излиза, регистрира се, не се регистрира”, цитираха централните медии изреченото от червения председател. Повод за реакцията му станаха процедурните хватки, които и днес бившите управляващи приложиха, за да покажат зависимостта на управляващите от парламентарната група на “Атака”.
 
“В този момент държавата няма нужда от подобно противопоставяне между управляващи и опозиция. Време е вече за единност и съгласие в името на общите задачи, които стоят пред нас. Общите ни цели са представени в приетата от народните представители декларация за най-важните приоритети и задачи на Народното събрание. За съжаление, ГЕРБ саботират работата на Народното събрание”, прояви загриженост димитровградската депутатка. 
 
В откритото си писмо Пенева припомня, че предстои утвърждаване на важни законопроекти в сферата на данъчното законодателство. Поведението на ГЕРБ тя квалифицира като “инфантилно” и предсказа, че занапред партията на бившия премиер Бойко Борисов “ще става все по-непотребна и излишна, особено за своите избиратели, които вече достатъчно се разочароваха.
 
Снимка © Архив  www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!
ZZZпубликувано на:02 10 2013, 15:44
#10
ЖАРО,ЖАРО ПРОСТА КОЙ ТЕ СЛОЖИ НА ПОСТА? ЗНАМ,ЗНАААМ- ВОЖДА, КОЙТО ВСЯКА НОЩ ТЕ СПОХОЖДА!
Венципубликувано на:29 09 2013, 17:51
#9
защо и давате гласност на тази персона?Непотребна дори за себе си,ако трябва да перифразирам......
Старо куче-Медалистпубликувано на:29 09 2013, 09:49
#8
Драги читатели,хора като Жара Пенева са синдром! Синдром,чисто български и както каза прежде говорившия- показва ниво на слечайните хора в управлението!Междувпрочем,дамата /аз пък ще използвам определението ДАМА,за да подсигя контраста/ сама трудно управлява живота си- и като морал,и като професионална реализация,и в чисто житейски аспект! Това са типаж хора,които паразитират на гърба на хората използвайки като трамплин партии-кърмилници! Примери и в Димитровград,и в национален план колкото щеш! Тук например - в Димитровград,има едни постоянно въртящи се "гумени" муцуни като от Мъпет шоу извадени! Местните им викат понародному гьонсурати! Аз път им викам МЪПЕТИ! Та мъпетите се местят като катунари от партия в партия за личната си облага! Когато вече не са в определена листа -тртътят зелето на партията.Преминават или учредяват друга!Важното е да са във властта! Виж БСПто си тачи много мъпетите.Те са друга порода. С изтъркани фрази,изтупани от нафталина се предизвикват умиление у бабичките потупващи с "твяжка" на пейката.Но си нямат и представа колко са жалки в очите на останалите.Не може нереализирал се човек да ми формира национална политика! Че той собствения си живот не може да управлява, ТРЪГНАЛ ОБЩЕСТВОТО ДА ВОДИ! ....Те това е Жара.Събирателен образ на хора,които избирателя трябва един път завинаги да изхвърли. Меркантилни и готови да дадат всичко "от себе си",за да просперират самите те!
Ivanпубликувано на:29 09 2013, 09:47
#7
Тази се прави на голям политически МЕРИНДЖЕЙ, ама като всеки глупав човек не си дава сметката че не е нейна работа да праща смешни "политически коментари" по електронните пощи на медиите и то от името на "екипа на Жара"! Спомняте ли си, че когато беше голямата градушка в кв.Черноконево, тя пак пращаше от София по електронните пощи на медиите текстове с имитация на голямя загриженост за хората от родния й квартал без даже да си напарви труда да разбере че най пострадали тогава бяха живеещите на ул.Дунав в кв.Марийно?
Драги ми, Смехурко!публикувано на:28 09 2013, 12:28
#6
Слушай ма(употребявам "ма"- защото това е твоето ниво), какво ми коментираш Бойко! Я кажи ти какво направи за Димитровград, от както си депутат? Поне едно нещо!
potresen sym ot bspпубликувано на:28 09 2013, 11:37
#5
Жара , коя беше ти ,че да коментираш Бойко и колко от избирателите са му разочаровани. Разочарование сте ти и цялата ви партия. Толкова кратко време , а пълна излагация. Само крадци и некдърници. По-добре си помълчи и се заври в някоя дупка , че поне да не се излагаш. ГЕРБ винаги ви е побеждавала и така ще бъде. Ако сте толкова отворени , защо не искате нови избори. Хайде , моля те да не забравяш как стана депутат и да не си позволяваш да коментираш хора много над твоето ниво!
ивановапубликувано на:28 09 2013, 08:22
#4
абе жарке мирувай си че много ти личи простотията. коя си ти че ще коментираш бойко и при това не с свои думи. стига с тия писма бе моме пиши ги на митко и на сашо не ни занимавай с глупостите си. стига ти това че попадна там където не ти е мястото. проста циганки си.
Веса Поесетапубликувано на:27 09 2013, 23:39
#3
Свирчоци жаре-свирчоци! На митака яко!
REDпубликувано на:27 09 2013, 23:13
#2
Касиерката от Черноконьово голям фактор в глобалнат политика стана,щом Борисов взе да коментира! Хай бактън!
Николайпубликувано на:27 09 2013, 22:11
#1
Нали се сещате защо такива думи като "катун" и "тука има тука нема" са основни в речника на тази? Иначе не мога да разбера защо й е на Жаре-то да се прави на политолог и да подготвя писмо до медиите от региона с такова безмислено съдържание?!
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
xa95
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil