Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 22 Септември 2013 | 18:25
С политическа клоунада заявка за влизане в политиката дадоха днес отцепници от доскоро управлявалата страната партия ГЕРБ. В ролята на екс-лидера им Бойко Борисов пародийно влезе с образ актьорът от “Шоуто на Слави” Красимир Радков.
“Пляскайте, за да не ви пляскам аз! Снимайте само мен, какво значи тук БАСТА-маста. Всички, които напуснаха ГЕРБ са като филм на английски без субтитри – не мога да ги гледам”, пробваха да бъдат политически оригинални със смешките на Радков.
В президиума редом с бившия аграрен министър на ГЕРБ Мирослав Найденов бе и димитровградчанинът Иван Петров, бивш депутат от 41-о Народно събрание. Компания в челото на форума му правеше и Емил Георгиев, обществено разпознаваем в последните години като Емо Фаса.
Партия "Българи за Алтернатива на Страха, Тоталитаризма и Апатията" (БАСТА) даде заявка за бъдещо участие в управлението на страната. Бившият министър на земеделието бе единственият предложен и избран за председател на Учредителното събрание с пълно единодушие от всички 1 538 делегати.
Да бъде приет закон за лобизма като стъпка в борба с олигархията, това ще е едно от първите неща, за които ще работи партията. БАСТА ще кандидатства за членство в ЕНП, обяви тържествено Найденов.
По време на форума не присъства ни един действащ депутат от ГЕРБ, въпреки заявките това да се случи. Липсата на народни представители бе обяснено с полицейщината на ГЕРБ, която вече “обработила” решилите да повлекат крак навън.
Според огласената днес информация, 70 от Димитровград са взели участие в учредителния форум. Сред тях и Деан Георгиев, който се радва на място в местния парламент, благодарение на доскорошното си членство в ГЕРБ.
Така преди години се разцепи СДС - защото в него вече не миришеше на пари. Така се пръкнаха ССД и ДСБ, от които вече няма и помен. Същото се очаква и от ГЕРБ. Така БСП ще продължи да ни управлява още мнооооого години! За сега това е положението! Останалото са само приказки, свирки, тъпани и крясъци по площадите....
Т.Дончева също ще прави партия със същата цел - Да се отклони вниманието от Герб, БСП, ДПС и Атака, че много им се насъбра. И партията на Кунева беше създадена с тази цел, и НДСВ, и СДС ако се върнем назад във времето. Винаги ни е управлявало БКП, недависимо как се нарича. Най-сигурното доказателство е държавния сектор, отдалечен на светлинни години от частния. Причината? - нищо не се е променяло.....
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
aj7n
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!