Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Вход|Регистрация|Контакти|Твоята новина|Следи новините във Facebook
“Предупредете възрастните си роднини за „Ало“-измамниците!”
прочети повече
Начало | Новини | Политикаразмер на шрифта:
Извозиха десетки димитровградчани за контрапротест на жълтите павета
Автор: www.DGPAZAR.eu
Публикувана на: 16 Август 2013 | 13:37
 
Контрапротестиращи от Димитровград се вляха в “спонтанния” протест в защита на правителството на Пламен Орешарски. С организиран транспорт на хасковската фирма “Арда тур”, собственост на ДПС активиста Себахтин Исмаил, част от бранителите на новата Тройна коалиция отпътуваха за столицата още в ранни ранини. 
 
Информацията за екскурзията не бе отречена и от представители на общинската организация на БСП. Според местни червени функционери обаче, демонстрантите сами финансирали пътуването, а мнозина от тях ползвали дори лични автомобили. 
 
Още в 10 ч. сутринта на входа на столицата по автомагистрала “Тракия” бяха преброени десетки прииждащи от Южна България автобуси с окачени табелки “Случаен превоз”. Сред тях с хасковски, кърджалийски, сливенски и пловдивски регистрационни номера, предадоха информационните агенции. Стълпотворението дойде в момент, когато Народното събрание прекъсна лятната си ваканция и се събра извънредно, за да отхвърли президентското вето срещу актуализацията на бюджета. 
 
Бел.ред.: Интригуващ пътепис на един контрапротестиращ до жълтите павета и обратно може да прочетете при колегите от OffNews ТУК
 
Снимка © Архив  www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!
До Запряновпубликувано на:16 08 2013, 15:05
#3
Друже а ато ктярва да те допълня някой сеща ли се как тръгнаха протестите срещу правителството на ГЕРБ?Те си бяха протести срещу високите сметки за тока след като януари хората получиха надути нереално сметки от ЕРП-тата.тези ЕРПта дето преди това ги бе докарало предишната Тройна коалиция и на която енергийната мафия бе задължена.С надуването на сметките тя/енергийната мафия/ напрактика се отплати за сключените 25-годишни загробващи договори за изкупуване на електроенергия и бръкна в раната на българина като наду сметките.Прехвърлиха естествено вината за това на Кабинета Борисов въпреки че в протестите повече от половината открито казваха,че не искат оставка на правителството.Тогава бяха включени футболните агитки-платените,провокаторите и кримиконтингента и наркоманите и се започна с чупенето и ексцесиите...Това е истинската хронология на нещата "ДРУГАРКИ" и "ДРУГАРИ"!
TheOldMANпубликувано на:16 08 2013, 14:43
#2
Манипулациите,репресиите и сдаването на властта само с кръв са в арсенала на комунягите,които всъщност не са никакви комунисти а просто ограбили общото партийци и техните синове и внуци днешни най-ярки капиталисти
запряновпубликувано на:16 08 2013, 14:05
#1
помните ли февруари тази година,когато срещу така наречените протести срещу правителството на ГЕРБ се надигна контрапротест и към цялата страна поеха стотици автобуси,коли,трактори и всевъзможна земеделска техника.Та как тогава ГЕЯ Станишев треперейки му брадичката излезе от трибуната на народното събрание и обвини министър-председателят Бойко Борисов че предизвиква гражданска война?тогава просто Бойко ги призова да си разотидат "кой откъдето е дошъл ако ме уважавате".това май бяха точните му думи и след като каза че няма да позволи една капка кръв да се пролее подаде оставка.Онова ил бе полицейщината и липсата на морал и държавническо поведение или това сега се питам?
  • ПРЕДИШНА
  • 1
  • СЛЕДВАЩА
w5f1
Въведете кода в полето
Форматиране на текстa
удебеляване
накланяне
подчертаване
Икони


Най-харесвани коментари
Начало|Контакти|Добави линк|Eмисия
© 2008-2026 DGPAZAR.eu / "NewsMedia Group" ltd. Всички права запазени!
Съдържанието на новинарския портал www.dgpazar.eu, както и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права! Всички статии, репортажи, интервюта, журналистически коментари, анализи и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са авторски - собственост на www.dgpazar.eu, освен ако изрично е упоменато друго. Допуска се публикуване на текстови материали единствено след писмено съгласие на www.dgpazar.eu и управляващия медиата с добавяне на хиперлинк към първоизточника. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е категорично забранено! След предварително документиране на нарушението, www.dgpazar.eu запазва правото си без предупреждение да предявява съдебен иск към нарушителите съгласно действащия Закон за авторското право и сродните му права!
Created and design by Studio AvangardStil