Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 16 Август 2013 | 13:37
Контрапротестиращи от Димитровград се вляха в “спонтанния” протест в защита на правителството на Пламен Орешарски. С организиран транспорт на хасковската фирма “Арда тур”, собственост на ДПС активиста Себахтин Исмаил, част от бранителите на новата Тройна коалиция отпътуваха за столицата още в ранни ранини.
Информацията за екскурзията не бе отречена и от представители на общинската организация на БСП. Според местни червени функционери обаче, демонстрантите сами финансирали пътуването, а мнозина от тях ползвали дори лични автомобили.
Още в 10 ч. сутринта на входа на столицата по автомагистрала “Тракия” бяха преброени десетки прииждащи от Южна България автобуси с окачени табелки “Случаен превоз”. Сред тях с хасковски, кърджалийски, сливенски и пловдивски регистрационни номера, предадоха информационните агенции. Стълпотворението дойде в момент, когато Народното събрание прекъсна лятната си ваканция и се събра извънредно, за да отхвърли президентското вето срещу актуализацията на бюджета.
Бел.ред.: Интригуващ пътепис на един контрапротестиращ до жълтите павета и обратно може да прочетете при колегите от OffNews ТУК
Друже а ато ктярва да те допълня някой сеща ли се как тръгнаха протестите срещу правителството на ГЕРБ?Те си бяха протести срещу високите сметки за тока след като януари хората получиха надути нереално сметки от ЕРП-тата.тези ЕРПта дето преди това ги бе докарало предишната Тройна коалиция и на която енергийната мафия бе задължена.С надуването на сметките тя/енергийната мафия/ напрактика се отплати за сключените 25-годишни загробващи договори за изкупуване на електроенергия и бръкна в раната на българина като наду сметките.Прехвърлиха естествено вината за това на Кабинета Борисов въпреки че в протестите повече от половината открито казваха,че не искат оставка на правителството.Тогава бяха включени футболните агитки-платените,провокаторите и кримиконтингента и наркоманите и се започна с чупенето и ексцесиите...Това е истинската хронология на нещата "ДРУГАРКИ" и "ДРУГАРИ"!
Манипулациите,репресиите и сдаването на властта само с кръв са в арсенала на комунягите,които всъщност не са никакви комунисти а просто ограбили общото партийци и техните синове и внуци днешни най-ярки капиталисти
помните ли февруари тази година,когато срещу така наречените протести срещу правителството на ГЕРБ се надигна контрапротест и към цялата страна поеха стотици автобуси,коли,трактори и всевъзможна земеделска техника.Та как тогава ГЕЯ Станишев треперейки му брадичката излезе от трибуната на народното събрание и обвини министър-председателят Бойко Борисов че предизвиква гражданска война?тогава просто Бойко ги призова да си разотидат "кой откъдето е дошъл ако ме уважавате".това май бяха точните му думи и след като каза че няма да позволи една капка кръв да се пролее подаде оставка.Онова ил бе полицейщината и липсата на морал и държавническо поведение или това сега се питам?
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
mnrd
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!